Biz Kimiz ?

Biz Kimiz ?

TEROMED, medikal sektörde 25 yılı aşkın tecrübeleri ile, alanında deneyimli ekibimiz tarafından, ülkemizin ihtiyacı olan yüksek teknolojili gerek yerli gerekse yurt dışı menşeli medikal cihazları Türk medikal sektörünün hizmetine sunmak için kurulmuştur.

TEROMED, müşterilerine kaliteli hizmetler ürünler sunmanın yanı sıra uzun vadeli ilişkiler kurmayı da görev edinmiştir. Firmamız müşteri odaklı hizmet veren bir kuruluş olup müşteri memnuniyetini asıl prensip edinmiştir.

TEROMED, hasta ve insan hakları çerçevesinde beklenti ve ihtiyaçlar doğrultusunda kaliteli, güvenli, uluslararası standartlara uygun cihazları ile hizmet sunmaktadır.

Sürekli gelişmeyi, ekip çalışmasını, problemlere çözüm geliştirmeyi, yaratıcı düşünmeyi, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine hedef edinmiştir.

Kaliteden ödün vermeyen ürün ve hizmet anlayışı ile hareket eden, faaliyet alanındaki firmalara örnek olmayı amaçlayan bir şirket olarak kurulmuştur.

Şirketimiz TEROMED Medikal, tıbbi cihaz sektöründe donanımlı ve eğitimli kadrosuyla yüksek teknolojiye sahip cihazlarını mükemmel hizmet kalitesiyle tüm sağlık kurumlarına hizmet vermeyi ilke edinmiştir.